Środki zapobiegające przywieraniu betonu
 • Bio-Nox

  Do form z: aluminium, stali, sklejki HDO i MDO, plastiku, włókna szklanego, gumy

  Całkowicie biodegradowalny, produkowany na bazie wody. Zapewnia otrzymanie powierzchni betonu bez plam oraz z wyraźnie mniejszą ilością defektów. Idealny do betonu wrażliwego na rozpuszczalniki i produkty ropopochodne.
 • Nox-Crete PCE

  Do form z: drewna, sklejki, stali, aluminium

  Całkowicie biodegradowalny, produkowany na bazie wody. Pozwala na uzyskanie architektonicznych powierzchni betonowych bez plam i z wyraźnie mniejszą ilością defektów. Wysychając tworzy warstwę odporną na działanie deszczu, ruch pieszy i ścieranie. Idealny do użytku z mieszankami betonowymi niskoopadowymi, superplastyfikowanymi oraz o wysokiej gęstości.
 • Nox-Crete PCS

  Do form z: stali, tworzyw sztucznych wysokiej gęstości, włókna szklanego, gumy, sklejki HDO, PSF i CBF

  Olejowy. Pozwala na uzyskanie architektonicznych powierzchni betonowych bez plam i z wyraźnie mniejszą ilością defektów. Wysychając tworzy warstwę odporną na działanie deszczu, ruch pieszy i ścieranie. Idealny do użytku z mieszankami betonowymi niskoopadowymi, superplastyfikowanymi oraz o wysokiej gęstości.
 • Pallet-Nox

  Do form z: drewna, sklejki, stali, aluminium

  Całkowicie biodegradowalny, produkowany na bazie wody. Do form używanych w prefabrykacji rur, kręgów, płyt i kostki brukowej. Środek chemicznie i fizycznie aktywny. Pozwala na uzyskanie lepszych powierzchni betonowych, bez plam i z mniejszą ilością defektów. Idealny przy budowie betonowych zbiorników, szamb, studni, itp.
 • Precast Release #80

  Do form z: stali, tworzyw sztucznych, włókna szklanego, sklejki HDO, PSF i CBF

  Dostępny w wersjach: olejowej i wodnej. Aktywny chemicznie i fizycznie. Pozwala na uzyskanie powierzchni betonu architektonicznego bez plam i z wyraźnie mniejszą ilością defektów powierzchniowych. Doskonały do betonu na prefabrykaty wykańczane parą i do mieszanek zawierających duże ilości cementu, popiołu lotnego, krzemianów i reduktorów wody.
 • Release Agent #10

  Do form z: stali, tworzyw sztucznych, włókna szklanego, sklejki HDO, PSF i CBF

  Dostępny w wersjach: olejowej i wodnej. Pozwala na uzyskanie powierzchni betonu architektonicznego bez plam i z wyraźnie mniejszą ilością defektów powierzchniowych. Doskonały do form intensywnie użytkowanych i czyszczonych.
Środki do impregnacji form
 • Clear Pre-Form

  Do form z: drewna, sklejki, płyt warstwowych, płyt OSB

  Zwiększa żywotność form wykonanych ze sklejki dzięki ograniczeniu absorpcji wody. Wpływa na poprawę wyglądu powierzchni betonu dzięki uniemożliwieniu migracji wodorozpuszczalnego cukru drzewnego, który może szkodzić powierzchni betonu.
 • Pre-Form HB

  Do form z: drewna, sklejki, stali

  Pozwala uzyskać jednolitą, gładką płaszczyznę posadzek betonowych, maskując niedoskonałości powierzchni szalunków, nierówności i otwory po śrubach. Zapobiega odciskaniu się faktury drewna na powierzchniach betonowych.
Środki do czyszczenia form i sprzętu
 • Blast-Off

  Szybko działający, niekorozyjny, biodegradowalny środek do usuwania betonu

  Nie zawiera kwasów mineralnych. Szybko usuwa nagromadzenia cementu i betonu w betoniarkach, mieszalnikach, pompach betonu i in. oraz na sprzęcie budowlanym. Nie powoduje korozji sprzętu, jest bezpieczny i całkowicie biodegradowalny.
 • Deactivator

  Powłoka konserwacyjna zabezpieczająca sprzęt, narzędzia i wyposażenie przed przywieraniem betonu

  Zmiękcza stwardniałe nagromadzenia betonu, co ułatwia ich usuwanie, a także zabezpiecza stalowe powierzchnie przed powstawaniem nowych nagromadzeń. Nie uszkadza powierzchni pomalowanych farbą i gumy.
 • Formgard TJ

  Specjalistyczny inhibitor korozji do szalunków stalowych

  Zabezpiecza składowane formy stalowe przed korozją przez 6 miesięcy. Doskonały środek antyadhezyjny w produkcji elementów prefabrykowanych.